Skip navigation.
Home
S MoZiGo to je jednoduchšie

2009.10.4.21 Update

UPOZORNENIE, TOTO NIE JE INSTALACNA VERZIA ALE LEN UPDATE, NOVACIKOVIA STIAHNITE SI POSLEDNU INSTALACNU VERZIU A POTOM PREPLACNITE EXE SUBOR TYMTO SUBOROM!!!  

Ak VAM NEFUNGUJU REGIÓNY TAK JE TO PRETO, ŽE STE SI ICH NENAINŠTALOVALI. UPDATE NEOBSAHUJE POTREBNÉ SÚBORY PRE URČENIE REGIONOV.

  Prináša

  • mapku vlastnych kesiek s odkazmi na gc.com
  • hint do listingu pre colorado/oregon

Tieto nasledovne dva tyzdne budem odcestovany/mimo internet/ a tak nebudem moct odpovedat na vase otazky.

Poprosim skusenejsich aby odpovedali zaciatocnikom v basic otazkach.

Platnost tejto verzie skonci 19.10.2008...samozrejme tym, ktorí prispeli platnost trva...

 

 

 

 

Aktualne problemy

Este 4-5 dni a KlaMa sa vrati z dovolenky. Musime pockat. Myslim, ze problemy su uz dostatocne popisane, takze netreba pridavat stale rovnake prispevky o tom istom.

Tak mě zase přestalo chodit

Tak mě zase přestalo chodit zpracování nalezených keší do listingu, a tak ve statistice se objeví počet nalezených, ale už se nezapočítá do žádné další statistiky. Takže se dějí takové legrácky: Suma nalezených=106%, 136 keší nalezeno za 45 dní, průměrně = 2,00 keše za den, a spoustu jiných. V podstatě je to celé, kromě součtu nalezených špatně. Viz efec na GC.com (to není moje propagace, ale ukázka špatné funkčnosti)

Při pokusu o listing nalezených keší se nezapočítaly nalezené od 7.-12.10. To se ale projevil na GC.com nějaký problém.

Při pokusu o načtení se objeví tato hláška

List index of bounds (55206052)

A Listingy nových keší(nbo znovuotevřených) se stahují někdy ano, někdy ne. Ale myslím si že je problém na Groundspeaku

Obrázok používateľa holub.pav

Přidávám se k těm co jim

Přidávám se k těm co jim nefunguje export. Jediné co mi funguje je export OFF Line nalezených keší. Tedy z keší, které jsem už měl v mozigu stažené dříve. Což by ukazovalo, že na GC.com je zase něco jinak a nově stahované keše mozigo zatím nedokáže zpracovat.

Tak tohle dokáže pořešit pouze Klama.

Podle těchto komentářů:   http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=9001   mají na GC.com nějaké potíže. Možná to souvisí i s Mozigem ??

Nejdou stahovat keše

Do Oregonu po updatu nestáhnu vygenerované keše.... tváří se to, že je převádí a upravuje, ale ve finále se mi do GPSky nestáhne vůbec nic :o(

Problemi s GC subormi

Vcera a aj dnes mi nefunguje dobre stahovanie listingov. Ono vlastne listing sa stiahne dobre, ale do GC suboru sa nezapisu GPS suradnice, ani velkost, obtiaznost a teren. Zrejme koli tomu sa ani nevyexportuje waypoint na exportnej stranke. Pri zadani danej cache do statistiky pri zapracovani logu vypise Index out of bounds a v prog info okne napise, ze GC subor je prazdny. Nepomohlo ani vymazanie GC a htm suborov a opatovne nacitanie listingu. V zozname v hlavnom okne su vsetky tieto cache ciernym pismom. Starsie cache su spravne vyznacene prislusnou farbou podla typu.

Ukazka jedneho GC suboru:

[KESKA]
TYP=Tradi
ZALOZENA=29.05.07
ORIGMENO=Vodny mlyn
ZALOZIL=t0f0 & Evicka
GCMENO=GC138TY
KRAJINA=Slovakia
ZRUSENA=0
[NASIEL]
Silvia&Juraj=Today<STRONG>*</STRONG>
[ZMENASTAVU]
11102008=0

Ak sa v hlavnom okne prepnem do tabulatora GPS suradnice, tak su tam spravne. Ked takuto cache oznacim a stlacim "Z oznacenych vygeneruj wpt pre OZI" zahlasi ze zapisal 1 kesku do exportov. Ale nic tam neprida.

Neviem, ci je to problem gc.com alebo len tejto verzie MoZiGo.

Obrázok používateľa MedoMys

Mne taky

Ano, i mně to přestalo fungovat. Stejně tak to hlásí "List index out of bounds", když chci zapracovat Mnou nalezené do listingů a generovat statistiku.

prazdne exporty

Ahoj, dela mi to to same. Zkousel jsem i starsi verze co fungovaly, je to stejne. Moc do toho nevidim, ale asi neco zmenili na GC.com.

Na GC.com rozhodně nic

Na GC.com rozhodně nic nezměnily. Pro vlastní potřebu si vytvářím vlastní webovou aplikaci která také stahuje z data z GC a funguje bez problémů. Bude to někde jinde.

add: Tak už jsem to zjistil. Do .htm se souřadnice (a další) uložily bez problémů, kdežto do .gc ne -> Chyba je podle mého názoru v MoZiGu neboť z GC.com si to souřadnice stáhlo, do .htm je uložilo ale do .gc ne.

Mne to robi presne to iste.

Mne to robi presne to iste. Do "Exportov" nezapise nic. V stredu to este fungovalo (nastastie), lebo z dnesneho geovyletu by nebolo asi nic. Asi si pockame na KlaMu.

Obrázok používateľa MedoMys

Mazání archivovaných

Mazání archivovaných nefunguje, tak jak jsem si myslel. Jednoduché řešení jsem popsal ve fóru

http://mozigo.zubor.net/?q=node/128

měla by to být celkem jednoduchá záležitost. Dík :)