Preskočiť navigáciu.
Domov
S MoZiGo to je jednoduchšie

Problémy s Mozigo

Mám nainstalovanou poslední verzi Mozigo (2015.8.19.19.) a objevují se mi tyto problémy: při stahování v okruhu kolem zadaného města či souřadnic to často vyhodí hlášku, že nemůže otevřít Nearest1.htm ve složce tmp Moziga a že prý proces nemá přístup k souboru, neboť jej právě využívá jiný proces. Tohle bude ale spíše chyba na straně webu Groundspeaku. Mnohem více mě trápí ovšem to, že když se rozhodnu stahovat informace o více keších najednou, zatrhnu více keší ze seznamu, dám pracuj, Mozigo stáhne informace k jedné keši a ukončí stahování, přičemž ani ta stažená keška se nezobrazí v seznamu keší jako stažená (zůstává tučná).

Nemyslim, ze pojde o chybu

Nemyslim, ze pojde o chybu programu, ale skor stahujes data v dobe ked ziadne data z groundspeaku z nejakeho dovodu cez web netecu...Mozno riesenim by mohlo byt prejst na mozilive, ktory stahuje data cez rozhranie LiveAPI, ktore je predsa len menej vyuzivane - samozrejme ho mozes pouzivat aj ako BM user.

 

 

Tak nevím

Ta první chyba může být způsobena výpadky na webu Groundspeaku, to druhé bude určitě chyba v Mozigo, protože Mozigo stáhne vždy jednu keš, stahování ukončí a tu staženou keš zobrazí jako nestaženou (tučně), ač stažená je. Při zavření a znovuotevření MOzigo se tatáž keš již zobrazí jako stažená.

MoziLive použít můžu, ale jako BM mi stáhne jen tradičky...

Aky mas nastaveny jazyk na

Aky mas nastaveny jazyk na groundspeaku?

Mozilive ti v takzvanom "Summary" mode stiahne vsetky druhy kesiek - nielen tradicky - nebudu tam vsak logy a attributy. Logy si vsak vies stiahnut dodatocne. Nakoniec mozes pouzit web stahovanie co je vlastne to iste co ma mozigo, no ale aj tam je potrebne mat nastavenu anglictinu ako jazyk na groundspeaku. Zdoraznujem ze ide o nastavenie jazyka na profile GS a nie nastavenie jazyka v programe!

Pozri si napr toto video 

https://www.youtube.com/embed/sEHyJ5duyJM 

Mozigo i MoziLive

V obou programech mi vyskočí ta hláška s nearest1. Takže to bude asi chyba spíše na straně Groundspeaku. Na geocaching.com mám nastavenou angličtinu, mozigo jsem zkoušel česky, slovensky i anglicky, ale pořád se chová stejně, tj. i při volbě více keší ke stahování stáhne v 99 % jen jednu a ta ač je stažená, stále zůstává "tučná". 

Aka hlaska s nearest1?Teraz

Teraz som si v mozigo nechal stiahnut 20 kesiek a ziaden problem...Tak neviem co sa deje u teba. O nastaveni jazyka v programe som uz pisal - na tom nijako nezalezi...dolezite je nastavenie jazyka na profile GS.

Mozes mi poslat na mail mozigo(zavinac)zubor.net subor  mozigo\tmp\testhtm.htm na analyzu?

Dodatocne ma napadlo ci nie je problem s nejakym limitom co sa tyka fileoveho systemu na disku ... Myslim na podadresar mozigo\tmp\ - skusil by som ho zmazat, program si ho vytvori znova.