Skip navigation.
Home
S MoZiGo to je jednoduchšie

Chybicky v statistike - Mozigo

Ahoj Klama,

 vsimol som si zopar chybiciek v Mozigu (aktualne pouzivam ver. 2011.04.09.09):

- program si napamata nastavenie "chcem priatelov" - vzdy po spusteni je zafajknute

- program si nepamata nastavenie "Verzia badges" (2.0 alebo 3.0) - vzdy po spusteni je nastavene 3.0

- v sekcii "Najdene waymarky" maju vsetky rovnake datumy zverejnenia a rovnake datumy poslednej navstevy a tiez rovnakeho autora - vid napr. moj profil uplne dolu http://www.geocaching.com/profile/?guid=baba6808-f26c-49f5-8309-89811aee... - u mna maju byt zhodou okolnosti 4 autori z 5 rovnaki (crowak) a jeden iny (rikitan)

 mates333

chyby ve statistikách

Ahoj,

objevuje se mi stále stejná chyba. Statistika nejlepších hledačů na mých keších se neaktualizuje. Dále se neaktualizují mnou nalezené TB. Hyvet

Ktore statistiky?MyFound,

Ktore statistiky?MyFound, MoZiGo?

Ak je zmena /to ty vies najlepsie ci je/ obycajne tie data treba opakovane stiahnut - programy same od seba neaktualizuju taketo udaje, je to ponechane na poziadavku uzivatela.

 

 

Mám úplně poslední

Mám úplně poslední aktualizaci MyFound. Pak při změně znovu vygeneruji statistiku a přesto se mi data nezaktualizují. Vím, např. že nejlepším hledačem na mých keškách je Ladonie a má odloveny úplně všechny. Ve statistice nejlepších hledačů dvě kešky u Ladonie nejsou (log na GC.com existuje). Dále ve svém profilu mám více nalezených TB než v profilu na GC.com. Statistika se zastavila u 11ks a od té doby se neaktualizuje. Můžeš mi poradit, co dělám špatně, že se mi tyto dvě možnosti ve statistice neaktualizují? Díky Hyvet

Uz som ti pisal ze program

Uz som ti pisal ze program stahuje vzdy iba to co mu prikazes, samotne generovanie iba "posklada data do vyslednej podoby s tych dat co mas na disku.

Takze sa porozhliadni v nastaveniach a vsade tam kde sa stahuju nejake data je vzdy checkbox ktorym programu povies ze chces aby prave tie data stiahol nanovo a tym ich aktualizoval.

Program ma tak siroky zaber, ze nemoze a nechce vzdy stahovat vsetko nanovo...chapes?

 

 

Ano, ano, už to konečně

Ano, ano, už to konečně chápu. Díky moc. Už to funguje.

Zapamatanie checkboxu s

Zapamatanie checkboxu s priatelmi som doplnil.

Checkbox pre verzie badges nedoplnim...V2 tam je len zo zotrvacnosti.

Najdene WM budu opravene...

Dik za spatnu vazbu.